TERMÉKEINK/NATUR PUR BALANCE

 

277 Detox-maszk nád-zöld tea



Natur Pur Balance Detox-maszk nád-zöld tea krémmaszk
Nyugtató krémmaszk az egyenletes, ragyogó arcbőrért. A zöld tea és a schisandra bőségesen ellátja a bőrt antioxidánsokkal. A nádból és poria cocos-ból álló hatóanyag-komplexum csillapítja az enyhe bőrpírt és növeli a bőr ellenálló képességét a környezeti hatásokkal szemben. A narancsvíz és a hyaluronsav azonnal és tartósan nedvességet adnak a bőrnek. A shoreavaj és az avokádóolaj puhává és selymessé teszik a bőrt és megelőzik a kiszáradását.
Használat:Vigye fel a letisztított bőrre egyenletesen, a szemkörnyéket hagyja ki. 10 perc után egy vattakoronggal szedje le a maradékot.


Nem tartalmaz parabént, PEG-t, ásványi olajat, szilikont, állati összetevőket (Vegán receptúra),
tesztelt és bizonyítottan bőrbarát
30/100 ml

MEGJEGYZÉS: Rendszeresen adaptáljuk az új tudományos eredményeket. Ez az összetevők megváltoztatását eredményezheti. A pontos összetétel mindig megtalálható a csomagoláson található összetevők listáján.



További termékeink

946 LIFTING BOOSTER ampulla

Az igényes bőrre

Főbb összetevők:
Az azonnali hatású koncentrátum, amely egy gyógynövény komplexből és értékes...


311 AQUA MINERALS nedvességemulzió

Aqua minerals nedvességemulzió:
A könnyű emulzió javítja a bőr rugalmasságát, és kiválóan alkalmas sminkalapnak.
A...


312 AQUA MINERALS nedvesség fluid

Aqua minerals nedvesség fluid
A könnyű, olajmentes fluid igazi „vízpótló” minden bőrtípus számára, bármilyen ápolási...